Wycena projektu

Jak dokładna może być wycena moich projektów i ich wdrożenie? Tę kwestię można podzielić na dwie kategorie: wyceny wstępne i wyceny szczegółowe.

Wycena wstępna następuje podczas pierwszego kontaktu, gdy potencjalny klient określa mi mniej więcej jakich prac potrzebuje i podaje podstawowe dane. Czyli na przykład przesyłasz mi pytanie za pomocą formularza, który znajduje się pod tekstem albo dzwonisz do mnie z pytaniem o wycenę.

Wycena szczegółowa następuje już po profesjonalnym opracowaniu projektu wnętrza. Pracuję w środowisku Cad Decor Pro, dzięki czemu mogę dość dokładnie określić choćby takie szczegóły jak ilość potrzebnej fugi, dobrać odpowiednie powłoki i farby od konkretnych firm itd. To daje możliwość bardzo precyzyjnego określenia kosztów końcowych i modyfikacji projektu, by zmieścić się w budżecie klienta. Ceny będą oczywiście aktualne na moment prezentacji projektu, w dzisiejszych niespokojnych czasach ceny u dostawców potrafią zmieniać się kilka razy w tygodniu więc możliwe, że potrzebne będą aktualizacje.

Podobna sytuacja jest z doborem wyposażenia wnętrz, korzystam z bazy istniejących produktów, które mają konkretny cennik, więc tu też mogę określić bardzo precyzyjnie przyszłe koszty.

Na koniec "robocizna" - jeśli skorzystasz z polecanych przeze mnie fachowców, nie będzie problemu z podaniem dokładnych kosztów wykonania projektu. 

Poniżej znajdziesz formularz, z którego warto skorzystać, jeśli chcesz wycenić projekt wnętrza albo mebli (lub pojedynczego mebla). Prześlij mi podstawowe informacje, jeśli masz, możesz dołączyć zdjęcia do zobrazowania zagadnienia, a ja odpowiem z moją propozycją cenową. Polecam też kontakt telefoniczny, wystarczy, że zostawisz do siebie numer lub zadzwonisz: +48 696 047 610

Masz pliki, które mogą być pomocne przy wycenie (zdjęcia, rysunki)? Prześlij je korzystając z tego pola (maksymalnie 5, tylko pliki: jpg, jpeg, png, pdf, nie większe niż 10MB):
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Wyślij