O mnie

J. Piechota, Architekt wnętrz

W skrócie:

Projektowanie wnętrz

Projektuję wnętrza zarówno w domach jak i mieszkaniach

Projekty dla firm

Wykonuję projekty dla gastronomii, firm, biur, sklepów

Projekty mebli

Projektuję meble na wymiar i nadzoruję wykonanie i montaż

W mojej pracy niezwykle ważny jest dobry kontakt z ludźmi - element złapania "pozytywnej chemii" z klientami jest dla mnie priorytetem. 

Joanna Piechota

Joanna Piechota

 projektantka wnętrz

Projektowanie wnętrz to moja pasja, która z czasem stała się również sposobem realizowania moich zawodowych aspiracji. Już od ponad dwudziestu lat projektuję wnętrza dla inwestorów prywatnych oraz firm i instytucji.

Podczas pracy staram się przede wszystkim uwzględnić potrzeby swoich klientów aby w końcowej fazie projektu uzyskać indywidualny styl i charakter wnętrza oraz zachować jego optymalną funkcjonalność. Staram się wydobyć z przestrzeni to co najlepsze, więc zawsze dążę do tego aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania i jakości użytych w nich materiałów.

  • Projekty od A do Z

    Pomiar - projekt - wykonanie

Od A do Z

Czyli od projektu do wykonania

Współpraca ze mną nie musi się ograniczać do opracowania projektu wnętrza - możesz otrzymać usługę kompleksową zawierającą zrealizowanie tegoż projektu przez współpracujące ze mną ekipy wykonawców - dotyczy to również wykonania mebli na wymiar. Stale nadzoruję prace i dbam o wdrożenie projektu w najdrobniejszych szczegółach.

Projektuję dla:

  • Inwestorów prywatnych - opracowuję projekty wnętrz domów jednorodzinnych, małych mieszkań w blokach, apartamentów
  • Firm i przedsiębiorstw - profesjonalne projekty biur, instytucji, powierzchni użytkowych, restauracji i małych punktów gastronomicznych
  • Sklepów i punktów usługowych - zorientowane pod konkretną branżę projekty wnętrz i ekspozycje towarów.

Starsze i nowsze prace, które w miarę możliwości czasowych będę sukcesywnie uzupełniać, można zobaczyć w moim portfolio pod tym linkiem.