Projekty mieszkań

Stworzę Twoje wymarzone wnętrze

W skrócie:

małe mieszkanie, apartament, dom?

Z każdego wnętrza wydobędę Twoją wymarzoną przestrzeń!

Kłopotliwy rozkład?

Znajdę optymalne rozwiązanie dla każdego problemu!

Meble na wymiar?

Meble dopasuję do twojego unikalnego wnętrza!

Masz małe mieszkanie? Mogę sprawić, że będzie miejscem wizualnie przestronnym, przytulnym i polubisz je na nowo!

Projekty w mieszkaniach

również meble na wymiar

Oferuję między innymi opracowanie projektów wnętrz dla mieszkań - również tych małych, PRL-owskich, często z kłopotliwym rozkładem.  

Zapewniam, że z każdego mieszkania można wydobyć piękno, przestrzeń i stworzyć przytulne miejsce do odpoczynku, a również i pracy.

Można również zamówić u mnie projekt pojedynczego pokoju, samej kuchni lub wyłącznie łazienki. Czyli na przykład - twoja łazienka wydaje się za mała i "nieustawna"? Ja postaram się tę przestrzeń wydobyć zostawiając pełną funkcjonalność tego miejsca!

Realizacja projektu

od pomysłu do wykonania

Współpracuję z ekipą wykonawców więc tak - mogę polecić ci fachowców, którzy wykonają mój projekt u Ciebie w domu. To oznacza nie tylko "standardowy" remont, ale może to być także wykonanie zaprojektowanych specjalnie do twojej przestrzeni mebli, maskownic rur czy grzejników. 

Często stosuję różne promocje - na przykład darmowy projekt przy skorzystaniu z usług mojej ekipy przy realizacji - skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły!

Pytania, wyceny

 zapraszam do kontaktu

Poniżej znajdziesz formularz, z którego warto skorzystać, jeśli chcesz wycenić projekt wnętrz nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem. Prześlij mi podstawowe informacje, jeśli masz, możesz dołączyć zdjęcia do zobrazowania zagadnienia, a ja odpowiem z moją propozycją cenową. Polecam też kontakt telefoniczny, wystarczy, że zostawisz do siebie numer lub zadzwonisz.

Telefon: +48 696 047 610

Masz pliki, które mogą być pomocne przy wycenie (zdjęcia, rysunki)? Prześlij je korzystając z tego pola (maksymalnie 5, tylko pliki: jpg, jpeg, png, pdf, nie większe niż 10MB):
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Wyślij