Projekty pokoi dla dzieci i młodzieży

Pomieszczenia dla naszych pociech to dość specyficzne miejsce i wymaga odpowiedniego podejścia do tematu. Projekt powinien charakteryzować się dużą elastycznością związaną, chociażby z przyszłymi modyfikacjami - zainteresowania dzieci rosną równie szybko, co one same więc szybka zmiana wystroju z biegiem czasu jest bardzo pożądaną cechą. Inną istotną sprawą jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, gdyż z reguły pomieszczenia dla dzieci i młodzieży nie są duże, a gdzieś trzeba pomieścić potrzeby związane z zabawą, odpoczynkiem i nauką (również tą zdalną).

Przy realizacji projektu ogromnym ułatwieniem jest możliwość wykonania mebli, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w „trudnych” pomieszczeniach gdzie mamy na przykład krzywiznę dachu, jakieś niespodziewane zakamarki - one mogą być utrapieniem, jeśli korzystamy z gotowych zestawów mebli ze sklepu, albo wybawieniem, jeśli możemy stworzyć meble o dowolnym kształcie, idealnie dopasowane to takich wnętrz - ja właśnie taką możliwość posiadam :) 

Akurat dzisiaj jest dzień dziecka - może warto pomyśleć o prezencie dla pociechy (lub pociech) i przearanżować z moją pomocą pomieszczenie, które będzie dopasowane do charakteru, zainteresowań i temperamentu najmłodszych, a przy okazji będzie dobrym miejscem do nauki? Poniżej kilka moich projektów (więcej w portfolio: projekty pokoi dla dzieci), a jeszcze niżej formularz, przez który możesz zapytać o wstępną wycenę lub zostawić swój numer telefonu do kontaktu :)

Poniżej znajdziesz formularz, z którego warto skorzystać, jeśli chcesz otrzymać wstępną, orientacyjną wycenę projektu wnętrza dla dzieci/młodzieży albo samych mebli na wymiar (lub pojedynczego mebla). Prześlij mi podstawowe informacje, jeśli masz, możesz dołączyć zdjęcia do zobrazowania zagadnienia, a ja odpowiem z moją propozycją cenową. Polecam też kontakt telefoniczny, wystarczy, że zostawisz do siebie numer lub zadzwonisz: +48 696 047 610

Masz pliki, które mogą być pomocne przy wycenie (zdjęcia, rysunki)? Prześlij je korzystając z tego pola (maksymalnie 5, tylko pliki: jpg, jpeg, png, pdf, nie większe niż 10MB):
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Wyślij