Home staging

Przygotuj dom, mieszkanie na sprzedaż lub wynajem

W skrócie:

Sprzedaż czy wynajem?

orientacyjne koszty ustalone po pierwszym kontakcie

Wycena szczegółowa

po opracowaniu projektów wnętrz i wyposażenia

Wycena realizacji

w przypadku skorzystania z mojej oferty realizacji projektu

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie? Pomogę sprawić, by Twoje wnętrza zrobiły dobre wrażenie na potencjalnych klientach!

Home Staging

od projektu do wykonania

Oferuję opracowanie projektów przygotowujących nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Możesz również skorzystać z pomocy mojej ekipy, która wprowadzi te projekty w życie. 

Profesjonalne przygotowanie wnętrza pod konkretne potrzeby może pomóc w szybszej i korzystniejszej sprzedaży/wynajmie nieruchomości. 

Współpracuję zarówno z osobami, które po prostu chcą przygotować swoją nieruchomość na sprzedaż lub wynajem, jak i agentami/agencjami nieruchomości. Skontaktuj się ze mną, żeby zapytać o wycenę. Więcej o tym, czym jest home staging, przeczytasz pod tym linkiem (wpis na moim blogu).

Pytania, wyceny

 zapraszam do kontaktu

Poniżej znajdziesz formularz, z którego warto skorzystać, jeśli chcesz wycenić projekt wnętrz nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem. Prześlij mi podstawowe informacje, jeśli masz, możesz dołączyć zdjęcia do zobrazowania zagadnienia, a ja odpowiem z moją propozycją cenową. Polecam też kontakt telefoniczny, wystarczy, że zostawisz do siebie numer lub zadzwonisz: +48 696 047 610

Masz pliki, które mogą być pomocne przy wycenie (zdjęcia, rysunki)? Prześlij je korzystając z tego pola (maksymalnie 5, tylko pliki: jpg, jpeg, png, pdf, nie większe niż 10MB):
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Wyślij