Projekt w małym mieszkaniu

Projektowanie wnętrz kojarzy się przecietnej osobie z aranżacją dużych przestrzeni: domów, apartamentów czy sal biurowych.

Ten zaś stereotyp powoduje przeświadczenie, że nie opłaca się zwracać o pomoc do projektanta w wprzypadku małego mieszkania w blokach. Tymczasem to właśnie małe powierzchnie w polskich blokowiskach wymagają wręcz odpowiedniej aranżacji, choćby po to by wycisnąć z tych ciasnych "klitek" jak najwięcej przestrzeni.

Odpowiednio zaprojektowany pokój czy kuchnia, nawet w niewielkiej kawalerce, może całkowicie zmienić nasze postrzeganie własnego "M". Właściwa aranżacja takich mieszkań to jedno z zagadnień, w których się specjalizuję. Koszty często są niewspółmiernie niskie w stosunku do efektu jaki uzyskamy. Poniżej przedstawiam jeden z wielu przykładów malutkiej łazienki, typowej dla "peerelowskich" blokowisk z wielkiej płyty, oraz efekt końcowy czyli mój zrealizowany projekt:

 Należy pamiętać o tym, że podczas pracy nad projektem wyceniam również koszty remontu, starając się dostosować do możliwości finansowych klienta. Dzięki mojemu doświadczeniu mogę zaproponować zakup różnych półproduktów oraz wyposażenia w miejscach, które gwarantują najniższe możliwe do poniesienia koszty.

Również dobór i nadzór nad ekipą remontową należy do moich obowiązków - to wszystko oznacza, że unikniemy zarówno zakupu zbyt drogich materiałów jak i kłopotów związanych z niewłaściwym doborem wykonawców.

Zapraszam do obejrzenia galerii z moimi projektami oraz oczywioście do kontaktu