Etapy pracy z projektantem

Przez lata praktyki w projektowaniu wnętrz wypracowałam sobie styl pracy, dzięki któremu wszystkie etapy współpracy z klientem przebiegają sprawnie, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Są to trzy etapy, których się trzymam, żeby uniknąć niepotrzebnych przestojów, oraz przyśpieszyć pracę nad inwestycją. Oczywiście są one bardzo "elastyczne" gdyż każdy projekt jest inny. Tak więc na początek dokładnie omawiam indywidualne potrzeby moich klientów, a następnie:

Opracowuję projekt koncepcyjny.

Zawiera on opracowanie wstępnej koncepcji projektowanej przestrzeni w oparciu o dokumentacje dostarczoną przez inwestora lub inwentaryzacje wykonana na budowie. Projekt obejmuje rzuty z funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni.

Opracowuję projekt kompleksowy.

Projekt szczegółowy zawierający rozplanowanie mebli, oświetlenia, podłączeń elektrycznych i hydraulicznych, projekty okładzin podłogowych i sufitów, ścianek działowych oraz łazienek, kuchni wraz z rozwinięciem ścian oraz kompleksową dokumentacja techniczna zawierającą zestawienia użytych w projekcie materiałów. Doradztwo w zakresie doboru materiałów wykończeniowych, mebli i artykułów dekoracyjnych.

Przeprowadzam nadzór autorski

Polega on na wizytach projektanta na budowie celem sprawdzenia czy prace remontowe i wykończeniowe przebiegają zgodnie z projektem aranżacji wnętrza.

Tak to wygląda w skrócie i prawidłowe wypełnienie powyższych elementów zawsze gwarantuje szybką i sprawną realizacją inwestycji, z której zadowolone są obie strony. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące mojej pracy - skorzystaj z danych teleadresowych poniżej lub z zakładki kontakt.