Projekt jadalni

Jadalnia - miejsce w którym podajemy posiłki i przyjmujemy gości zasługuje na równie dużą uwagę jak reszta wnętrz w naszym domu. Niezależnie od tego czy używasz jadalni na co dzień, czy też tylko do formalnych okazji jak święta i uroczystości, ta część pomieszczenia musi spełniać unikalne potrzeby Twojej rodziny. Żeby to osiągnąć, trzeba odpowiednio zestawić ze sobą między innymi materiały wykończeniowe, podłogi, meble i wiele innych czynników - z odpowiednim oświetleniem na czele - zarówno sztucznym jak i naturalnym, które dociera do wnętrza z odpowiednio zaaranżowanych okien.

Nigdy wcześniej nie miałam jadalni - jej funkcję spełniał salon - ale zawsze chciałam urządzać przyjęcia obiadowe i świąteczne spotkania w swoim domu, mając do tego odpowiednie pomieszczenie...

~ Katarzyna (facebook)

Lubisz na przykład styl rustykalny, tradycyjny, ekskluzywny lub inny? Mam odpowiednie doświadczenie, żeby zrealizować projekt idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Umów się na konsultację, lub zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza - sprawdź ile możesz zyskać zamawiając profesjonalny projekt jadalni! Zaznaczam, że możesz u mnie zamówić również realizację - wskazana przeze mnie ekipa wykona projekt w całości pod moim nadzorem - dotyczy to również ewentualnego wykonania i montażu mebli na wymiar.

Masz pliki, które mogą być pomocne przy wycenie (zdjęcia, rysunki)? Prześlij je korzystając z tego pola (maksymalnie 5, tylko pliki: jpg, jpeg, png, pdf, nie większe niż 10MB):
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Wyślij