Meble na zamówienie - realizacje

Jak już pewnie wiecie ze strony "meble na wymiar", realizuję zamówienia mebli na konkretne potrzeby, a moja ekipa wykonuje i montuje je w miejscu docelowym. Poniżej przedstawiam kilka realizacji tych zamówień (więcej w moim portfolio: meble na wymiar) oraz odpowiadam na najczęstsze pytania.

1. Czy można zamówić u mnie szafę na wymiar?

Oczywiście, że tak. Nie trzeba u mnie zamawiać całego wystroju wnętrza - potrzebujesz zapełnić na przykład wnękę i chcesz mieć tam własnie szafę - zgłoś się do mnie! Pomiary i projekt mebla będą na mojej głowie - i będą darmowe jeśli zamówisz realizację u mojej ekipy - to rozwiązanie będzie tańsze niż ci się wydaje :)

2. Czy zapewniacie materiał, transport i wykonanie?

Wykonujemy całość zamówienia i nie musisz się o nic martwić - mierzymy, projektujemy mebel, wykonujemy go i wstawiamy u Ciebie w ustalonym miescu.

3. Czy wykonujecie projekty nietypowe?

Jeśli masz nietypowe zamówienie - z pewnością podejmiemy wyzwanie :)

4. Czy tworzycie meble do małych pomieszczeń?

Duża część naszej pracy to meble do małych mieszkań, projekty małych łazienek czy kuchni - to jest nasza codzienność. Poniżej kilka takich realizacji:

5. Czy tworzycie meble do łazienek i kuchni?

Te dwa pomieszczenia są rzeczywiście specyficzne i wymagają od projektanta i wykonawców pewnego doświadczenia, zwłaszcza przy niewielkim metrażu - oczywiście robimy meble do takich wnętrz - poniżej kilka realizacji:

5. ile kosztują meble na wymiar?

Jeśli zastanawiasz się czy nie taniej będzie skorzystać z "marketowych" promocji - od razu rozwiewam wątpliwości - na pewno jesteśmy pod tym kątem konkurencyjni. Oczywiście indywidualny projekt, to indywidualna wycena - po prostu napisz lub zadzwoń  +48 696 047 610 z informacją jakiego mebla (lub jakich mebli) potrzebujesz, a odpowiemy z naszą propozycją cenową:

Wyślij