Projekty wnętrz w domach

Stworzę Twoje wymarzone wnętrze

W skrócie:

szkieletowy, modułowy, pasywny?

Dla każdego domu mam odpowiednie rozwiązania!

Kłopotliwy rozkład?

Znajdę optymalne rozwiązanie dla Twojej prezstrzeni!

Meble na wymiar?

Meble dopasuję do twojego unikalnego wnętrza!

Niezależnie od technologii w jakiej zbudowano Twój dom - znajdę optymalne rozwiązania dla jego wnętrz

Projekty w domach

również meble na wymiar

Oferuję opracowanie profesjonalnych projektów dla wnętrz Twojego domu - niezależnie od technologii w jakiej został wykonany. Moje projekty dostosowuję również do istniejących rozwiązań "inteligentnego domu" oraz zróżnicowanych rozwiązań technologicznych, które są zastosowane - na przykład różne typy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji itp.

Możesz zamówić u mnie zarówno projekty dla każdego pomieszczenia jak i projekty przestrzeni zewnętrznych (altana, ogród zimowy/oranżeria, taras).

Realizacja projektu

od pomysłu do wykonania

Współpracuję z ekipą wykonawców więc tak - mogę polecić ci fachowców, którzy wykonają mój projekt u Ciebie w domu. To oznacza nie tylko "standardowy" remont, ale może to być także wykonanie zaprojektowanych specjalnie do twojej przestrzeni mebli, maskownic rur czy grzejników, maskownic. 

Często stosuję różne promocje - na przykład darmowy projekt przy skorzystaniu z usług mojej ekipy przy realizacji - skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły!

Pytania, wyceny

 zapraszam do kontaktu

Poniżej znajdziesz formularz, z którego warto skorzystać, jeśli chcesz wycenić projekt wnętrz nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem. Prześlij mi podstawowe informacje, jeśli masz, możesz dołączyć zdjęcia do zobrazowania zagadnienia, a ja odpowiem z moją propozycją cenową. Polecam też kontakt telefoniczny, wystarczy, że zostawisz do siebie numer lub zadzwonisz.

Telefon: +48 696 047 610

Masz pliki, które mogą być pomocne przy wycenie (zdjęcia, rysunki)? Prześlij je korzystając z tego pola (maksymalnie 5, tylko pliki: jpg, jpeg, png, pdf, nie większe niż 10MB):
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Wyślij