Projekty wnętrz on-line

Chcesz odmienić wnętrze swojego mieszkania, domu czy firmy, ale nie masz czasu lub możliwości osobistego spotkania z projektantem, choćby ze względu na lokalizację (przypominam, że dojeżdżam do klientów tylko w obrębie województwa łódzkiego)? Zapraszam do skorzystania usługi projektowania wnętrz online.

Aby rozpocząć projektowanie, potrzebuję od Ciebie kilku informacji dotyczących Twojego pomieszczenia oraz Twoich preferencji. Możesz przesłać mi zdjęcia i wymiary pomieszczenia oraz podzielić się swoimi pomysłami na temat stylu i kolorystyki - opcjonalnie określ swoje zainteresowania i preferencje estetyczne, to będzie bardzo pomocne przy projektowaniu Twojej przestrzeni.
Możesz skorzystać również w jednej z wielu aplikacji pomiarowych "AR" (Augmented Reality - Rzeczywistość Rozszerzona) na smartfony mierzących pomieszczenie i jednocześnie tworzących zdjęcia - pamiętaj żeby w takim przypadku dokonać ręcznego sprawdzenia poprawności pomiarów, gdyż niektóre urządzenia mogą dawać niepoprawne wartości.

Gdy już będę mieć wszystkie dane, przystępuję do projektowania. Przygotuję dla Ciebie wizualizacje, które pozwolą Ci w pełni zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoje nowe wnętrze - na tym etapie będziesz mieć również możliwość zgłaszania uwag i sugestii.

Wszystkie moje projekty są indywidualne i dopasowane do potrzeb konkretnego klienta

Po zaakceptowaniu wstępnej wizualizacji projektu otrzymasz ode mnie projekt szczegółowy z wizualizacją 3D, oraz listę zakupów, która ułatwi Ci nabycie niezbędnych materiałów remontowych, elementów wyposażenia oraz dekoracji. Projekt będzie zawierał również orientacyjną wycenę realizacji uwzględniającą aktualne ceny produktów wykorzystanych do projektu. Otrzymasz również wskazówki dla swojej ekipy remontowej - lub dla Ciebie jeśli samodzielnie podejmiesz się realizacji projektu. 

Wszystkie moje projekty są indywidualne i dopasowane do potrzeb konkretnego klienta, a cena projektu zależy od jego "skali" oraz stopnia skomplikowania. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat moich usług projektowania wnętrz online, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie. Jeśli masz już wstępnie zebrane materiały - możesz mi je również przesłać, by zapytać o wycenę. 

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań - polecam kontakt telefoniczny, wystarczy, że zostawisz do siebie numer lub zadzwonisz: +48 696 047 610 lub skorzystaj z poniższego formularza:

Masz pliki, które mogą być pomocne przy wycenie (zdjęcia, rysunki)? Prześlij je korzystając z tego pola (maksymalnie 5, tylko pliki: jpg, jpeg, png, pdf, nie większe niż 10MB):
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Wyślij