Jesteś tutaj:Strona główna»Na dobry początek»Czym się zajmuję
cookies

Czym się zajmuję

  Napisała   
  Projektowanie wnętrz jest moją pasją od ponad dziesięciu lat... Projektowanie wnętrz jest moją pasją od ponad dziesięciu lat... Joanna Piechota
  Oceń ten artykuł
  (49 głosów)

  Projektowanie wnętrz to moja pasja, która z czasem stała się również sposobem realizowania moich zawodowych aspiracji. Już od ponad dziesięciu lat projektuję wnętrza dla inwestorów prywatnych oraz firm i instytucji.

  Podczas pracy staram się przede wszystkim uwzględnić potrzeby swoich klientów aby w końcowej fazie projektu uzyskać indywidualny styl i charakter wnętrza oraz zachować jego optymalną funkcjonalność. Staram się wydobyć z przestrzeni to co najlepsze, więc zawsze dążę do tego aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania i jakości użytych w nich materiałów.

  Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia lubię łączyć style różnych epok co nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat. Inspiruje mnie klasyka więc chętnie sięgam do odnawiania starych, nikomu niepotrzebnych mebli i przedmiotów aby w połączeniu z nowoczesnym designem mogły cieszyć ludzi do których potem trafią na kolejne lata swojej świetności. Więcej na ten temat możesz przeczytać w tym artykule.

  W mojej pracy niezwykle ważny jest dobry kontakt z ludźmi i ten element złapania "pozytywnej chemii" z klientami jest dla mnie priorytetem. Tylko w ten sposób można wykreować wnętrza dokładnie takie jak chciał inwestor - a niejednokrotnie przekroczyć jego oczekiwania w efekcie końcowym. Garść informacji na temat pracy z moim udziałem przeczytasz w artykule "Etapy pracy z projektantem".

  Jeszcze jedna ważna uwaga: działam na terenie Łodzi oraz okolic - Zgierz, Pabianice, Aleksandrów łódzki i inne miejscowości w odległości ok 50km od Łodzi.

  Moimi klientami są:

  Inwestorzy prywatni - opracowuję projektywnętrz domów jednorodzinnych, małych mieszkań, apartamentów,

  Firmy i przedsiębiorstwa - profesjonalne projekty biur, instytucji, powierzchni użytkowych,

  Sklepy i punkty usługowe - zorientowne pod konkretną branżę projekty wnętrz i ekspozycje towarów.

  Sukcesywnie będę dodawać do niniejszej strony moje nowe realizacje - zarówno "świeże", dopiero ukończone, jak i przebieg prac bieżących. Oczywiście tylko w tych przypadkach gdy klient zgodzi się na umieszczenie zdjęć z etapów inwestycji. Wszelkie nowości można zobaczyć w "Blogu projektantki" oraz na facebooku i twitterze (linki widoczne w stopce). Starsze i nowsze prace, które w miarę możliwości czasowych będę sukcesywnie uzupełniać, można zobaczyć w moim portfolio pod tym linkiem.

   

  Joanna Piechota

  Projektantka wnętrz z dziesięcioletnim doświadczeniem. Miejscowość: Łódź

  Telefon: 696 047 610

  Strona: wnetrzazpasja.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Więcej w tej kategorii: Etapy pracy z projektantem »
  Copyright © 2012 Joanna Piechota Wszystkie prawa zastrzeżone | projekt i wykonanie: A.J.