Jesteś tutaj:Strona główna»Na dobry początek»Małe mieszkanie - duży koszt?
cookies

Małe mieszkanie - duży koszt?

Napisała   
Po przeliczeniu kosztów może okazać się, że zatrudnienie projektanta pomoże zaoszczędzić nam na remoncie Po przeliczeniu kosztów może okazać się, że zatrudnienie projektanta pomoże zaoszczędzić nam na remoncie Joanna Piechota
Oceń ten artykuł
(17 głosów)

Projektowanie wnętrz kojarzy się przecietnej osobie z aranżacją dużych przestrzeni: domów, apartamentów czy sal biurowych.

Ten zaś stereotyp powoduje przeświadczenie, że nie opłaca się zwracać o pomoc do projektanta w wprzypadku małego mieszkania w blokach. Tymczasem to właśnie małe powierzchnie w polskich blokowiskach wymagają wręcz odpowiedniej aranżacji, choćby po to by wycisnąć z tych ciasnych "klitek" jak najwięcej przestrzeni.

Odpowiednio zaprojektowany pokój czy kuchnia, nawet w niewielkiej kawalerce, może całkowicie zmienić nasze postrzeganie własnego "M". Właściwa aranżacja takich mieszkań to jedno z zagadnień, w których się specjalizuję. Koszty często są niwspółmiernie niskie w stosunku do efektu jaki uzyskamy. Poniżej przedstawiam jeden z wielu przykładów malutkiej łazienki, typowej dla "peerelowskich" blokowisk z wielkiej płyty, oraz efekt końcowy czyli mój zrealizowany projekt:

Należy pamiętać o tym, że podczas pracy nad projektem wyceniam również koszty remontu, starając się dostosować do możliwości finansowych klienta. Dzięki mojemu doświadczeniu mogę zaproponować klientowi zakup różnych półproduktów oraz wyposażenia w miejscach, które gwarantują najniższe możliwe do poniesienia koszty.

Również dobór i nadzór nad ekipą remontową należy do moich obowiązków - to wszystko oznacza, że unikniemy zarówno zakupu zbyt drogich materiałów jak i kłopotów związanych z niewłaściwym doborem wykonawców.

A skoro już się powiedziało "A" to na koniec zamieszczam więcej fotek z wymienionego wcześniej projektu - w Galerii poniżej.

 

Joanna Piechota

Projektantka wnętrz z dziesięcioletnim doświadczeniem. Miejscowość: Łódź

Telefon: 696 047 610

Strona: wnetrzazpasja.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: « Etapy pracy z projektantem
Copyright © 2012 Joanna Piechota Wszystkie prawa zastrzeżone | projekt i wykonanie: A.J.