Jesteś tutaj:Strona główna»Co nowego?»Joanna Piechota, projektant wnętrz, Łódź
cookies
Joanna Piechota

Joanna Piechota

Projektantka wnętrz z dziesięcioletnim doświadczeniem. Miejscowość: Łódź

Telefon: 696 047 610

URL strony: http://wnetrzazpasja.pl Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
piątek, 03 sierpień 2012 18:57

Pytania do projektantki

A tutaj znajdziesz odpowiedzi na kilka najczęściej powtarzających się pytań. Kliknij tytuł każdego z zagadnień żeby zobaczyć odpowiedź. W miarę pojawiania się kolejnych, spis będę sukcesywnie uzupełniać.

niedziela, 22 lipiec 2012 00:00

Jak ożywić stare meble?

Jako projektant wnętrz widzę zawsze w starych meblach wielki potencjał , niezależnie od tego w jaki design ten mebel ubierzemy i w jaką aranżację wnętrz go potem wkomponujemy to zawsze będzie niepowtarzalną ozdobą każdego salonu , kuchni, łazienki czy pokoju dziecięcego.

poniedziałek, 18 czerwiec 2012 17:37

Etapy pracy z projektantem

Przez lata praktyki w projektowaniu wnętrz wypracowałam sobie styl pracy, dzięki któremu wszystkie etapy współpracy z klientem przebiegają sprawnie, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

poniedziałek, 18 czerwiec 2012 15:28

Małe mieszkanie - duży koszt?

Projektowanie wnętrz kojarzy się przecietnej osobie z aranżacją dużych przestrzeni: domów, apartamentów czy sal biurowych.

niedziela, 17 czerwiec 2012 17:36

Czym się zajmuję

Projektowanie wnętrz to moja pasja, która z czasem stała się również sposobem realizowania moich zawodowych aspiracji. Już od ponad dziesięciu lat projektuję wnętrza dla inwestorów prywatnych oraz firm i instytucji.

Copyright © 2012 Joanna Piechota Wszystkie prawa zastrzeżone | projekt i wykonanie: A.J.